Accessibility
Contrast
Increase Font
Decrease Font

O SZKOLE


To nas wyróżnia:

  • Specjalizujemy się w szeroko pojętej indywidualizacji - metod, form i programów nauczania.
  • Prowadzimy właściwą diagnozę rozwoju psychoruchowego.
  • Jako zespół profesjonalistów oferujemy naszym uczniom radość, zabawę i bezpieczeństwo zapewniając jednocześnie najwyższą  jakość edukacji i terapii.
  • Dbając o ciągły rozwój i unowocześnienie procesu edukacyjnego, wdrażamy szereg innowacji pedagogicznych.
  • Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom uczniów i rodziców stale poszerzamy naszą ofertę.
  • Oferujemy bezpłatny dostęp do podręczników i ciekawego księgozbioru bibliotecznego.
  • Prowadzimy poradnictwo dla rodziców i wspieramy ich w realizacji zadań wychowawczych.
  • Naszą misją jest stałe podnoszenie jakości pracy placówki potwierdzone certyfikatami, udziałem w ogólnopolskich programach edukacyjnych, pozyskiwaniem środków zewnętrznych.
  • Mamy odwagę stawić czoła wyzwaniom, a naszym celem jest osiąganie coraz wyższych poziomów doskonałości we wszystkim co robimy.

 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2019 / 2020

  • 24 października 2019 - Lubuski Turniej Olimpiad Specjalnych w Badmintonie - Sulechów 2019. Patryk Najdek, Mateusz Zarucki - złoty medal, Krzysztof Kurkowski, Robert Herczakowski - brązowy medal.

  • XIV Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych - Świebodzin 26.11.2019. Złoty medal w rozgrywkach w koszykówce.

  • Lubuski Turniej Olimpiad Specjalnych w Bolwingu - Żary 26 września 2019. Krzysztof Kurkowski, Dominik Migocki, Mateusz Zarucki - brązowe medale.

  • IV Lubuski Mityng Olimpiad Specjalnych w Trójboju Siłowym w Gorzowie Wielkopolskim - Krzysztof Kurkowski - złoty medal w wyciskaniu na ławeczce w kat. juniorów, Patryk Najdek - srebrny medal wśród seniorów. Wojciech Rado - złoty medal.

  • Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Sława 2019. 17 medali w tym 12 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy. DOMINIK MIGOCKI zdobył złoto w skoku w dal, w sztafecie 4 x 100m i wspomnianym baccia; MATEUSZ ZARUCKI złoto w rzucie piłeczka palantową, sztafecie i baccia oraz srebro w skoku w dal; KRZYSZTOF KURKOWSKI złoto w pchnięciu kulą, sztafecie oraz srebro w biegu na 100m; PATRYK NAJDEK złoto w boccia i srebro na 100m; WOJCIECH RADO złoto na 100m i baccia oraz srebro w pchnięciu kulą; ROBERT HERCZAKOWSKI złoto w sztafecie, boccia oraz brąz w skoku w dal.

  • Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Plażowej Związku Stowarzyszeń Sportowych - SPRAWNI RAZEM - Strzelce Krajeńskie 2019. 5 miejsce - Kasia Kluska, Monika Wieczorek i Wioleta Malesza. 4 miejsce - Miłosz Kukla, Stanisław Kukla i Patryk Najdek.

  • Ogólnopolski konkurs #OSEWyzwanie - dwie pierwsze nagrody w postaci pracowni mobilnych dla szkoły podstawowej oraz dla szkoły przysabiającej do pracy (w sumie 32 komputery typu laptop).

 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2020/ 2021

  • 7 października 2020 - Nominacja do finału wojewódzkiego konkursu plastycznego Pro Arte w Zielonej Górze uczennicy klasy 6 - Justyny Madeja.