Aktualności Ośrodka

Witaj Wiosno!

2019-03-24

"DZIEŃ DOBRY WIOSNO” -pod takim hasłem uczniowie wraz z nauczycielami SOSW w Żaganiu przywitali pierwszy dzień wiosny 21 marca 2019 roku. W ramach organizowanego dnia powitania wiosny uczniowie przygotowali krótki program artystyczny i pokaz wiosennej mody.

 

czytaj więcej


Brązowy medal Roberta na igrzyskach w Abu Dhabi.

2019-03-18

ROBERT HERCZAKOWSKI WYWALCZYŁ BRĄZ NA 1500M!!!
WIELKIE GRATULACJE!!! 😀

 

czytaj więcej


Naklejki edukacyjne już cieszą nasze oczy :)

2019-03-17

Naklejki edukacyjne w SOSW w Żaganiu. Pomagają szybciej zapamiętać treści, poprawiają estetykę, zwracają uwagę, poprawiają pewną surowość i cieszą oko🤓 Dziękujemy Żagańskiemu Stowarzyszeniu Uśmiech Dziecka za ufundowane naklejek 

czytaj więcej


Jak minął tydzień na świetlicy?

2019-03-17

Jak minął tydzień w naszej świetlicy? Intensywnie. Trwają próby do czekających nas niedługo występów podczas zaplanowanych uroczystości. A po próbach zabawy z kolorami i kształtami. Tym razem eksperymenty z kształtami naszych dłoni 😀

 

czytaj więcej


Spotkanie integracyjne przy pizzy :)

2019-03-16

Klasy III gim zet i ViVII sp wraz z Paniami Moniką Aniszkiewicz- Hawryluk oraz Danutą Jewłoszewicz postanowiły inaczej spędzić Tłusty Czwartek:) Uczniowie sami dokonali zamówień i płatności.Uczyli się jak zachować się kulturalnie. Było smacznie i bardzo miło.Ale żeby tradycji stało się za dość w drodze powrotnej do szkoły kupili jeszcze pączki! 

czytaj więcej


Innowacja „PomagajMY”.

2019-03-15

W roku szkolnym 2018/2019 Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka uczestniczą w zajęciach dotyczących udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

czytaj więcej


Turniej zimowy.

2019-03-13

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wykazywali się wiedzą o tematyce zimowej podczas organizowanego TURNIEJU ZIMOWEGO.

 

czytaj więcej