Accessibility
Contrast
Increase Font
Decrease Font

Personel ośrodka


Nauczyciele
w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym

lp.

tytuł

Imię i Nazwisko

Funkcja

Stopień awansu zawodowego

1

mgr

Renata Socha

Dyrektor

Nauczyciel dyplomowany

2

mgr

Alicja Błażałek

Wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany

3

mgr

Monika Aniszkiewicz-Hawryluk

-

Nauczyciel dyplomowany

4

mgr

Agata Bukowska

Nauczyciel religii

Nauczyciel mianowany

5

mgr

Roman Cechowski

informatyka, wychowawca grup wychowawczych

Nauczyciel dyplomowany

6

mgr

Marzena Dłużniewska

-

Nauczyciel dyplomowany

7

mgr

Małgorzata Drozdek

-

Nauczyciel dyplomowany

8

mgr

Katarzyna Drozdek

-

Nauczyciel dyplomowany

9

mgr inż.

Daniel Dylewicz

Nauczyciel

Nauczyciel dyplomowany

10

mgr

Marek Gałązka

nauczyciel

Nauczyciel mianowany

11

mgr

Barbara Gogol

-

Nauczyciel kontraktowy

12

mgr

Barbara Hylicka

Przyroda

Nauczyciel dyplomowany

13

mgr

Danuta Jewłoszewicz

-

Nauczyciel dyplomowany

14

mgr

Justyna Kamieniecka

Matematyka, biologia

Nauczyciel mianowany

15

mgr

Magdalena Koch

-

Nauczyciel dyplomowany

16

mgr

Agnieszka Kogut

-

Nauczyciel dyplomowany

17

mgr

Beata Kowalczyk

Wychowawca grup wychowawczych

Nauczyciel mianowany

18

mgr

Magdalena Malicka

Nauczanie zintegrowane

Nauczyciel dyplomowany

19

mgr

Ewa Maślanka

Plastyka

Nauczyciel dyplomowany

20

mgr

Beata Miciura

Nauczyciel WOS, terapeuta

Nauczyciel dyplomowany

21

mgr

Agnieszka Misik

-

Nauczyciel kontraktowy

22

mgr

Danuta Mizińska

Język polski

Nauczyciel dyplomowany

23

mgr

Andrzej Mroczkowski

nauczyciel

Nauczyciel kontraktowy

24

mgr

Katarzyna Nowotyńska

Fizyka

Nauczyciel dyplomowany

25

mgr

Wojciech Olejarz

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

26

lic.

Magdalena Orzechowska

pedagog, terapeuta,

Nauczyciel kontraktowy

27

mgr

Tomasz Pawłowicz

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel mianowany

28

lic.

Monika Pawłowska

Wychowanie fizyczne, wychowawca grup wychowawczych

Nauczyciel mianowany

29

mgr

Katarzyna Romankiewicz

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

30

mgr

Agnieszka Rotarska

Nauczyciel dyplomowany

31

mgr

Ewa Sowa

-

Nauczyciel dyplomowany

32

mgr

Sandra Staśkiewicz

Nauczyciel

Nauczyciel kontraktowy

33

mgr

Barbara Stawarz

Biblioteka

Nauczyciel mianowany

34

mgr

Dorota Stelmaszczyk

Wychowawca grup wychowawczych

Nauczyciel mianowany

35

mgr

Anna Szczepaniak

Muzyka

Nauczyciel dyplomowany

36

mgr

Dorota Szpakowska

Terapeuta

Nauczyciel dyplomowany

37

mgr

Iwona Szymańska

Logopeda

Nauczyciel dyplomowany

38

Karolina Szymków

Wychowawca na świetlicy, nauczyciel

Nauczyciel stażysta

39

mgr

Wioletta Szypowska

-

Nauczyciel dyplomowany

40

mgr

Ewa Światłowska

-

Nauczyciel kontraktowy

41

mgr

Joanna Trzuskawska

psycholog, terapeuta, nauczyciel

Nauczyciel mianowany

42

mgr

Piotr Twardosz

wychowawca grup wychowawczych

Nauczyciel mianowany

43

mgr

Katarzyna Wilczopolska

Logopeda

Nauczyciel dyplomowany

44

mgr

Anna Wojciechowska

Wychowawca na świetlicy

Nauczyciel kontraktowy

45

mgr

Kazimiera Ziobrowska

Nauczanie zintegrowane

Nauczyciel dyplomowany