Aktualności Ośrodka

E-nauczanie w SOSW - WAŻNE !

Dzień dobry.

Wszystkich nas dotyka obecna nadzwyczajna sytuacja związana z koronawirusem. Zdając sobie sprawę z tego, że obecne zawieszone zajęcia w placówkach oświatowych nie oznaczają przerwy w obowiązku nauki udostępniamy Państwu najprostszą formę współpracy poprzez publikację zadań do wykonania przez uczniów przy państwa wsparciu i pomocy. Publikowany poniżej katalog (zbiór) zadań będzie w miarę możliwości i potrzeb aktualizowany.

 Ze względu na świadomość ograniczenia dostępu do sieci oraz odpowiedniego sprzętu komputerowego nie wyznaczamy konkretnych terminów na wykonanie zadań. W chwili obecnej nie wymagamy również obowiązkowego odsyłania  efektów wykonanych przez Państwa dzieci zadań (oczywiście jeśli jest taka możliwość prosimy o informację zwrotną na temat wykonanych zadań bezpośrednio do nauczycieli przedmiotów).

 Zachęcamy jednocześnie do kontaktów nauczycielami, terapeutami , wychowawcami poprzez dziennik elektroniczny. Jeżeli ktoś z Państwa nie posiada jeszcze konta w e-dzienniku naszej szkoły proszę o kontakt z administratorem korzystając z poczty e-mail: edziennik.sosw@gmail.com

UWAGA! Aby otworzyć e-zadania należy wpisać login i hasło udostępnione w naszym dzienniku VULCAN.

LINK DO AKTUALNYCH E-ZADAŃ SOSW W ŻAGANIU

 

Dziękujemy, życzymy zdrowia i pozdrawiamy.

Dyrekcja i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Żaganiu.