Aktualności Ośrodka

209 urodziny Fryderyka Chopina w SOSW.

2019-03-05

1marca na muzycznej przerwie obchodziliśmy w naszej szkole 209 urodziny Fryderyka Chopina. Przy dźwiękach niezwykłych utworów kompozytora uczniowie rozwiązywali zagadki zwiazane z Chopinem.Jak przystało na urodziny, nie zabrakło także słodkiego poczęstunku😊

 

czytaj więcej


SZKOLENIE DLA RODZICÓW NA TEMAT ZDROWEGO ODŻYWIANIA DZIECI.

2019-03-04

W dniu 15 lutego 2019 r. podczas zebrania ogólnego z rodzicami odbyło się szkolenie nt. Zdrowego Odżywiania u dzieci. Celem szkolenia było wzbogacanie wiedzy rodziców o zdrowiu człowieka i właściwym odżywianiu ich dzieci, jak również zapoznanie z zasadami zdrowego odżywiania.

 

czytaj więcej


Roztańczone walentynki uczniów SOSW w Żaganiu

2019-03-03

W czwartek, 14 lutego podopieczni Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Żaganiu, wraz z rodzicami i pracownikami Ośrodka bawili się na Balu Karnawałowo – Walentynkowym w restauracji „Cesarski Ogród”.

 

czytaj więcej


ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE "AKADEMIA CZERNIAKA - ZNAMIĘ!ZNAM JE?"

2019-03-02

W dniu 13 lutego 2019 roku przeprowadzone zostały zajęcia edukacyjno -profilaktyczne Akademii Czerniaka pod nazwą "Znamię!Znam je?" w klasach gimnazjum i SSPDP. Celem zajęć było przekazanie wiedzy uczniom o czerniaku, jego rodzajach i słuszności badania się.

 

czytaj więcej


Rekord dla niepodległej - podziękowania.

2019-03-01

W dniu 07.02.2019r, podczas konferencji dla dyrektorów szkół i placówek szkolnictwa specjalnego, z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty - Pani Ewy Rawy, Nasza Pani Dyrektor Renata Socha odebrała dyplom - podziękowanie.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „Poznajemy urządzenia elektryczne-odkurzacz - klasa zet I-III”.

2019-02-18

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „Poznajemy urządzenia elektryczne-odkurzacz - klasa zet I-III”.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „Zajęcia relaksacyjne i zabawy klockami - zet I-III ”.

2019-02-18

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem  „Zajęcia relaksacyjne i zabawy klockami - zet I-III ”.

 

czytaj więcej