Aktualności Ośrodka

"JESTEM" WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK W WYKONANIU DZIECI I WYCHOWACÓW SOSW W ŻAGANIU

2020-01-20

W dniu 14 stycznia w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu mieszkańcy Żagania usłyszeli najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, a w zasadzie uczestniczyli w spektaklu słowno-muzycznym w wykonaniu społeczności i przyjaciół Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Żaganiu.

 

czytaj więcej


Rehabilitacja 25 plus

2020-01-17

Beneficjenci projektu Rehabilitacja 25plus wraz z Panią Ewą Maślanką, Panią Agnieszką Misik i Panią Danutą Jewłoszewicz czynnie uczestniczą w zajęciach kulinarnych, kulturowych. Odwiedzili salon fryzjerski. Do współpracy włączyła się Pani Elwira Sobolewska , właścicielka Salonu Urody na Dojazd:) Beneficjenci uczestniczyli również w wycieczce do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy:)

 

czytaj więcej


Rehabilitacja 25 plus:)

2020-01-16

Beneficjenci projektu Rehabilitacja 25plus , wraz z nauczycielką Panią Agnieszką Misik, przygotowują pyszne ciasto drożdżowe, jak również wykonali ozdoby na nasze kiermasze bożonarodzeniowe.

 

czytaj więcej


Innowacja pedagogiczna

2020-01-15

Kolejny raz wychowankowie grup wychowawczych wraz z wychowawcą mgr Danielem Dylewiczem, w ramach innowacji pedagogicznej, posprzątali nasz Żagański Park. Wychowankowie nabyli umiejętności planowania pracy i realizowania jej poszczególnych etapów, jak również ukształtowali odpowiedzialność za podejmowane zadanie:) Mamy czysty Park:) Po ciężkiej pracy, wychowankowie zjedli zasłużoną pizzę:)

 

czytaj więcej


Szczęśliwego Nowego Roku 2020 :-)

2019-12-31

 

czytaj więcej


Wesołych Świąt.

2019-12-24

 

czytaj więcej


Przygotowania do świąt...

2019-12-23

Coraz bliżej święta... Przypominają o tym skrzaty, wykonane przez zawodówki na zajęciach Kreatywnie i praktycznie pod okiem Pani Ani Szczepaniak. Podobają się Wam? Rozweselą w domach kąty 😀

 

czytaj więcej