Aktualności Ośrodka

Dodano nowy album pod tytułem „Zabawy figurami geometrycznymi. Klasa zet I-III ”.

2019-02-11

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „Zabawy figurami geometrycznymi. Klasa zet I-III”.

 

czytaj więcej


Przedstawienie jasełkowe - wideo wspomnienia.

2019-02-10

Zapraszamy na wideo-wspomnienia przedstawienia jasełkowego w wykonaniu uczniów i nauczycieli SOSW w Żaganiu, które miało swoją premierę 19 lutego 2018r. Ze względu na problemy techniczne druga połowa przedstawienia ma znacznie słabszą jakość - za co serdecznie przepraszamy.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „Zet I-III Nasza mała, dzielna Julka sama koloruje”.

2019-02-10

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „ Zet I-III Nasza mała, dzielna Julka sama koloruje”.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „Upominek dla dziadków- wazonik oklejony kolorową bibułą. I- III zet”.

2019-02-04

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „ Upominek dla dziadków- wazonik oklejony kolorową bibułą. I- III zet”.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „Przygotowujemy mieszankę ziaren dla ptaków. Opieka nad ptakami w zimie. Klasa I-III ZET”.

2019-02-04

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „ Przygotowujemy mieszankę ziaren dla ptaków. Opieka nad ptakami w zimie. Klasa I-III ZET”.

 

czytaj więcej


DZIEŃ BABCI I DZIADKA W OŚRODKU POŁĄCZONY Z Z AKCJĄ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

2019-01-28

W dniu 10 stycznia w naszym Ośrodku przeprowadzono apel z okazji Dnia Babci i Dziadka połączony z akcją Cała Polska Czyta Dzieciom. Apel dedykowany był dla klas młodszych I-VISP, aby uświadomić i przypomnieć dzieciom o nadchodzącym ważnym w roku święcie.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „DZIEŃ BABCI I DZIADKA W OŚRODKU POŁĄCZONY Z Z AKCJĄ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”.

2019-01-28

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „ DZIEŃ BABCI I DZIADKA W OŚRODKU POŁĄCZONY Z Z AKCJĄ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”.

 

czytaj więcej