Aktualności Ośrodka

Jak minął tydzień na świetlicy?

2019-03-17

Jak minął tydzień w naszej świetlicy? Intensywnie. Trwają próby do czekających nas niedługo występów podczas zaplanowanych uroczystości. A po próbach zabawy z kolorami i kształtami. Tym razem eksperymenty z kształtami naszych dłoni 😀

 

czytaj więcej


Spotkanie integracyjne przy pizzy :)

2019-03-16

Klasy III gim zet i ViVII sp wraz z Paniami Moniką Aniszkiewicz- Hawryluk oraz Danutą Jewłoszewicz postanowiły inaczej spędzić Tłusty Czwartek:) Uczniowie sami dokonali zamówień i płatności.Uczyli się jak zachować się kulturalnie. Było smacznie i bardzo miło.Ale żeby tradycji stało się za dość w drodze powrotnej do szkoły kupili jeszcze pączki! 

czytaj więcej


Innowacja „PomagajMY”.

2019-03-15

W roku szkolnym 2018/2019 Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka uczestniczą w zajęciach dotyczących udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

czytaj więcej


Turniej zimowy.

2019-03-13

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wykazywali się wiedzą o tematyce zimowej podczas organizowanego TURNIEJU ZIMOWEGO.

 

czytaj więcej


Dodano nowy album pod tytułem „Turniej zimowy.”

2019-03-13

Zapraszamy do oglądnięcia nowego albumu dodanego w galerii Ośrodka pod tytułem „Turniej zimowy.”

 

czytaj więcej


Robert już w Dubaju!

2019-03-11

Polska Reprezentacja, w której jest uczeń naszego Ośrodka jest już w Dubaju. 

Robert! Trzymamy kciuki :) !

 

czytaj więcej


Lubuscy sportowcy odebrali nominacje olimpijskie przed wylotem do Abu Dhabi .

2019-03-10

Dwaj wspaniali zawodnicy Lubuskiego Oddziału Olimpiad Specjalnych Polska – lekkoatleta Robert Herczakowski z Żagania i Kornel Konieczek - kajakarz z Zielonej Góry odebrali w czwartek, 7 marca oficjalne nominacje reprezentacyjne udziału w Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi i Dubaju.

 

czytaj więcej